top of page

VŠEOBECNÁ SESTRA - CHEB

Lokalita:

Mariánské Lázně, Česko

Typ úvazku:

Plný nebo částečný úvazek

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE

Budete poskytovat kvalifikovanou zdravotní péči v sociálním zázemí pacienta (např. péče o stomii, infuze, rehabilitace, podávání léků, peritoneální dialýza, parenterální výživa, převazy a péče o rány...). Rozsah péče přizpůsobíme Vašim zkušenostem a umožníme Vám další vzdělání v oblastech, kde jej potřebujete. Rozvržení pracovní doby si z větší míry určíte sami. K dispozici vám bude odborná podpora zkušených vrchních sester.

POŽADUJEME

  • Vzdělání v oboru všeobecná sestra

  • Praxe v oboru 3 roky u lůžka

  • Empatie a vstřícnost

  • Komunikační schopnosti

  • Spolehlivost, odpovědnost, profesionalita

  • Nadšený a proaktivní přístup k práci

  • Schopnost se rychle rozhodovat

  • Znalost práce s PC

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • Spolupráci na HPP, DPP, DPČ

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Nadstandardní ohodnocení

  • Služební SIM (nebo příspěvek 500 Kč) a notebook

  • Zajímavou, smysluplnou a vysoce odbornou náplň práce

  • Možnost dalšího vzdělávání a získání odborných certifikací - plně hradí zaměstnavatel

  • Multisportka - plně hradí zaměstnavatel

  • 25 dní dovolené + 3 sick days

  • Mladý přátelský tým

  • Zázemí rodinné firmy s 30 lety na trhu

Application Form

Pomáhejme lidem naplnit jejich přání zůstat ve stáří doma. Spolupracujete s námi. Vítáme, že se zajímáte o práci, která má smysl. Společně děláme práci, která má společenskou hodnotu a dělá šťastnými jak naše pacienty, tak i nás. Naplňujeme přání většiny lidí – zachovat si důstojné stáří v tom nejpříjemnějším prostředí – doma. Čekají na Vás pacienti všech věkových skupin, kteří od Vás potřebují poskytnout odborné zdravotní výkony. Vaším posláním je zlepšení jejich zdravotního stavu a posílení soběstačnosti.

služební vozidla Hyundai i10 s grafickým polepem firmy

ŽÁDOST O POHOVOR

Vaše zpráva byla odeslána

PŘIDEJTE SE K NÁM

bottom of page